יצירת קשר

צרו קשר לקבלת מידע נוסף על תביעות רשלנות פה ולסת, נזק לשיניים, רשלנות רפואית בכירורגיה אסתטית, רשלנות בטיפולי שיניים ועוד. מלאו את פרטיכם בטופס המצורף ונשמח לחזור אליכם בהקדם.
נושא
שם
טלפון
Email

טלפון: 03-6222849

ברוך/כה הבא/ה, אורח
אנא התחברות או רישום.    איבדת סיסמא?
עבור לתחתית הדף
הוסף תגובה
הודעה חדשה
דף: 1
נושא: אוטונומית החולה
אוטונומית החולה נשלח לפני 4 שנים, 8 חודשים  
שלום לכם

שאלתי קשורה לעניין הפגיעה באטונומיית החולה : בביקורי אצל רופא שיניים ואחר שביצעתי עקירת שן וכעבור חודשיים לאחר מכן המליץ רופא השניים לבצע השתלת שן שתל (בורג ) כתר (מבנה ) במועד בו הגעתי להשתלת השן החל הרופא במלאכתו ואז ולאחר שביצע פעולה כירורגית בפתיחת החניכיים שדממו רק אז החל להבהיר לי כי לא ניתן לבצע את ההשתלה בהעדר עצם שן כך ובעודי שוכב על כסא המטופל הסביר לי הרופא לראשונה כי זקוק אני להשתלת עצם השן וכך הציב בפניי שתי ברירות 1) לתפור חזרה את החניכיים ולסגור את הפתח הכירורגי שנעשה 2) לבצע השתלת עצם בו במקום ,
אבקש לציין כי כאשר הגעתי למרפאה מעולם לא ציינו בפני כי זקוק אני לבהשתלת עצם השן וגם כאשר הגעתי להשתלת השן לא דובר על השתלת עצם השן עניין שהתברר רק במועד בו זומנתי להשתלת השן ורק לאחר שבוצעה פעולה כירורגית כאמור מצב אשר הכעיס אותי מאוד ולכן הקשתי ושאלתי את הרופא מדוע לראשונה אני שומע זאת על כסא המטופל במועד שיקשה עלי להחליט על רופא אחר שיבצע את ההשתלת העצם ותשובתו הייתה כי לא ניתן לדעת אם יש או אין עצם שן אלא רק לאחר פתיחת החניכיים לפיכך הקשתי שוב מדוע לא בוצע צילום כלשהו לבחון בטרם פתיחת החניכיים באם יש עצם או אין , ועוד בשל כך נאלצתי לשלם רק על השתלת עצם שן סכום מופקע של 4000 ש"ח בלא שהייתה לי יכולת במצבי הרפואי לבחור באופן חופשי ואף להמקח עם רופא אחר ובעצם נאנסתי על כסא המטופל אודה לתשובתכם האם בנסיבות העניין יש לי עילת תביעה בשל הפרת אוטונומית החולה
תודה על תשובתכם
הכנס קוד אבטחה   
שים לב בבקשה, למרות שאף קוד פורום או סמיילי נראים לעין, הם עדיין אפשריים לשימוש
מרק

Reply Quote

עבור לראש הדף
הוסף תגובה
הודעה חדשה
דף: 1